KONST / Litografier / Färglitografi 12713128
nr 1271 3128
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Waxholm I. Signerad, numrerad 289/360 cm. Motivet: 34x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:49:01
26/8 19:11:44
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö